Nakupovanie

1. Objednanie tovaru
Ak Vás zaujme niektorý z našich ponúkaných produktov a chcete ho zakúpiť môžete tak urobiť:
a) Pomocou objednávkového formulára, on-line - vždy kliknite na kartách tovaru a zobrazí sa Vám detail tejto karty s doplňujúcimi informáciami, ktorý Vás vyzve k registrácii (tu je najdôležitejšie uviesť celú Vašu adresu a telefonický kontakt, je tiež dôležité, aby ste si prihlasovacie údaje zapamätali, budete ich aj naďalej pri nakupovaní u nás potrebovať)
b) Mailom na tt.joska@seznam.cz
tu je potrebné vždy zadávať katalógové čísla výrobkov a počet kusov, ďalej meno, priezvisko, adresu a telefonický kontakt na Vás

Predávajúci si vyhradzuje právo v určitých prípadoch (v limitovaných sériách alebo pri tovare, ktorý sa dlhší čas nevyrába) spätne nechať potvrdiť objednávku a v určitých prípadoch (predovšetkým limitovaných sériách) vyžadovať platbu vopred na účet. V prípade odmietnutia kupujúcim je táto objednávka považovaná za neplatnú.

2. Cena tovaru
Cena tovaru je uvedená na kartách tovaru v jednotlivých oddeleniach a kategóriách. Ceny sú koncové, maloobchodné vrátane DPH v EURO. K uskutočnenej objednávke je potom následne pripočítané poštovné, ak Vaša objednávka prekročí určitú čiastku poštovné sa neúčtuje. Balné si neúčtujeme. Pri nákupe tovaru nad 200€ sa poštovné neúčtuje. Pri nákupe tovaru nad 480€ je možné poskytnúť individuálne zľavy.

3. Spracovanie objednávky
Ak máme tovar na sklade alebo aspoň prevážnu časť objednávky zašleme ešte v ten deň, kedy bola vaša objednávka uskutočnená. V prípade, že nie všetky položky sú skladom a zákazník trvá na poslaní kompletnej zakázky, tovar objednáme u dodávateľa a dodáme spravidla do 2-4 týždňov. Pri každom produkte máme uvedenú dodaciu lehotu.

 
4. Ochrana poskytovaných údajov

Svojou registráciou a zaslaním objednávky pristupuje zákazník na nižšie uvedené podmienky. Pri nakladaní s osobnými dátami sa prevádzkovateľ tohto internetového obchodu zaväzuje riadiť Zákonom č.101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. Prevádzkovateľ obchodu prehlasuje, že všetky osobné údaje sú dôverné, budú použité len pre jeho internú potrebu a nebudú zverejnené, poskytnuté tretej osobe či inak zneužité.

ZÁKAZNÍK


    Prihlásiť nebo Registrovať

NOVINKY E-MAILOM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefón
objednávky, dotazy:

00420 776 348 734
(10:00-16:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Viac kontaktov

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Náhradné diely pre železničné modely TT, HO

Darčekový poukaz ideálny darček pre nerozhodnutých

Odkazy | Powered by: Webglobal