Kreditný vernostný program

Každý zákazník získa za svoj nákup tovaru vopred určený počet kreditov zobrazený v detaile tovaru, tieto KREDITY je možné využiť pri ďalšom nákupe.

1. Virtuálne peňažné prostriedky vo virtuálnej peňaženke sa nazývajú KREDITY, 1 KREDIT = 1 €. Počet kreditov tvorí 5% hodnoty z ceny určitého produktu.
2. Vernostný program PEŇAŽENKA je určený len pre registrovaných zákazníkov.
3. Internetová virtuálna PEŇAŽENKA je zákazníkovi zriadená automaticky, ihneď po registrácii do obchodu.
4. V rámci vernostného programu PEŇAŽENKA môžu registrovaní zákazníci obchodu získať späť časť zaplatenej ceny za tovar formou pripísania vo forme KREDITU do virtuálnej peňaženky.
5. Ak zákazník využije virtuálne peniaze vo svojej peňaženke k nákupu tovaru, zníži sa kúpna cena objednaného tovaru o sumu použitú k úhrade kúpnej ceny z virtuálnej PEŇAŽENKY.
6. KREDIT sa zákazníkovi do PEŇAŽENKY pripíše do 7 dní od expedície tovaru, ak zákazník v ochrannej lehote nevyužije možnosti podľa Občianskeho zákonníka odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu.
7. Kreditný program nemožno uplatniť v oddeleniach, v ktorých je to pri produkte alebo v záhlaví oddelenia uvedené. Týka sa predovšetkým malosériových modelov v oddeleniach Motorizované modely ČSD a ČD a v sekcii Parné lokomotívy ČSD. Tu nemožno kreditový systém použiť a keď je pri produkte je uvedený počet kreditov, nemožno túto možnosť využiť kvôli vysokým obstarávacím cenám.

ZÁKAZNÍK


    Prihlásiť nebo Registrovať

NOVINKY E-MAILOM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefón
objednávky, dotazy:

00420 776 348 734
(10:00-16:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Viac kontaktov

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Náhradné diely pre železničné modely TT, HO

Darčekový poukaz ideálny darček pre nerozhodnutých

Odkazy | Powered by: Webglobal