Doprava a úhrada tovaru SR

1 Doprava a úhrada tovaru:
a)  Dobierkou pri prevzatí tovaru kedy zákazník uhradí zásielku prepravcovi, ktorý ju pošle na náš firemný bankový účet.
b) Prevodom na náš firemný bankovný účet (platí pre SR aj ČR EU) - bankové spojenie, Vám bude odesláno pri zhorovení objednávky  tovaru

K cene tovaru je pripočítané poštovné podľa platných taríf Pošty bez hranic.

2. Zákazník sa stane vlastníkom tovaru v momente uhradenia kúpnej sumy
Kupujúci sa stáva vlastníkom tovaru v okamihu zaplatenia plnej ceny tovaru. Cena tovaru sa považuje za zaplatenú momentom odovzdania príslušnej čiastky vo výške kúpnej ceny predávajúcemu/prepravcovi, prípadne pripísaním príslušnej čiastky vo výške kúpnej ceny na účet predávajúceho.

3. Čiastočné dodanie
Pri objednaní viacerých položiek tovaru sa môže stať, že nebudeme schopní dodať všetok objednaný tovar v jednom termíne, v takom prípade bude dodávka rozdelená do viacerých častí, Poštovné budete platiť iba raz, a to pri prvej dodávke.

4. zrušenie objednávky
Zrušenie objednávky zo strany predávajúceho je možné z technických dôvodovnáhlej zmeny nákupných cien alebo iných nepredvídateľných okolností a pod. O dôvodoch zrušenia a možných riešeniach bude zákazník bezodkladne vyrozumený formou e-mailu.

ZÁKAZNÍK


    Prihlásiť nebo Registrovať

NOVINKY E-MAILOM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefón
objednávky, dotazy:

00420 776 348 734
(10:00-16:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Viac kontaktov

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Náhradné diely pre železničné modely TT, HO

Darčekový poukaz ideálny darček pre nerozhodnutých

Odkazy | Powered by: Webglobal