Ako objednať tovar?

1. Objednanie tovaru

Ak Vás zaujme niektorý z našich ponúkaných produktov a chcete ho zakúpiť môžete tak urobiť:

 

a) Pomocou objednávkového formulára, on-line - vždy kliknite na kartách tovaru a zobrazí sa Vám detail tejto karty s doplňujúcimi informáciami,
ktorý Vás vyzve k registrácii (tu je nedjůležitější uviesť celú Vašu adresu a telefonický kontakt, je tiež dôležité aby ste si prihlasovacie údaje zapamätali budete je aj naďalej pri nakupovaní u nás potrebovať)
b) Telefonicky vo firme v pracovné dni v čase od 10:00 do 16.00 hod, na telefónnom čísle 00420776348734. Pri telefonickej objednávke je potrebné vždy zadávať katalógové čísla výrobkov a počet kusov, ďalej kontakt na V

 c) Tovar je možné objendat na náš E-mai: info@zeleznicni-modelarstvi.cz
Predávajúci si vyhradzuje právo v určitých prípadoch v (limitovaných sériách alebo pri tovare, ktorý sa dlhší čas nevyrába) spätne nechať potvrdiť objednávku av určitých prípadoch (predovšetkým limitovaných sériách) vyžadovať platbu vopred na účet. V prípade odmietnutia kupujúcim je táto objednávka považovaná za neplatnú.

2. Cena tovaru

Cena tovaru je uvedená na kartách tovaru v jednotlivých oddeleniach a kategóriách. Ceny sú koncové maloobchodné s DPH v EUR. (
(Nie som platca DPH)). K uskutočnenej objednávke je potom následne pripočítané poštovné, ak Vaša objednávka prekročí určitú čiastku poštovné sa neúčtuje. Balné si neúčtujeme žiadne. Pri nákupe nad tovaru nad 5000, - Sk sa poštovné neúčtuje, ak je zákazník zo Slovenska pri objednaní nad 5000 Sk poštovné zdarma! Pri nákupe tovaru nad 12000 - Sk sa poskytujú individuálne zľavy.


3. Spracovanie objednávky
Ak máme tovar na sklade alebo aspoň prevažnú časť tovaru zašleme treba ešte ten deň, kedy bola vaša objednávka uskutočnená. V prípade, že nie všetky položky sú skladom a zákazník trvá na poslanie kompletný zákazky tovar objednáme u dodávateľa a dodáme spravidla do 2-4 týždňov u každého produktu máme uvedenú dodaciu lehotu. O odoslaní tovaru budete informovaní prostredníctvom nášho internetového obchodu pri zmenenom stave objednávky, kde bude uvedené aj číslo balíka.

4. Ochrana poskytovaných údajov

Svojou registráciou urobenú zaslaním objednávky pristupuje zákazník na nižšie uvedené podmienky: Pri nakladaní s osobnými dátami sa prevádzkovateľ tohto internetového obchodu zaväzuje riadiť Zákonom č.101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. Prevádzkovateľ obchodu prehlasuje, že všetky osobné údaje sú dôverné, budú použité len pre jeho internú potrebu a nebudú zverejnené, poskytnuté tretej osobe či inak zneužité.

ZÁKAZNÍK


    Prihlásiť nebo Registrovať

NOVINKY E-MAILOM

Máte zájem o zasílání informací o slevách a cenových akcích? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.

RYCHLÝ KONTAKT

Telefón
objednávky, dotazy:

00420 776 348 734
(10:00-16:00)

E-mail:
info@zeleznicni-modelarstvi.cz

Viac kontaktov

Vykupujeme modely za hotové

Facebook

Náhradné diely pre železničné modely TT, HO

Darčekový poukaz ideálny darček pre nerozhodnutých

Odkazy | Powered by: Webglobal